Pláčeš?.. I v slzách je síla....Tak jdi a bojuj!!!

Albert Fish

10. října 2007 v 16:09 | Janča
28. května 1928 otevřela Delia Budd jednomu staršímu muži. Ten se představil jako Frank Howard, farmář z Farmingdale, Long Island, a říkal, že chce nabídnout jejímu 18-letému synovi Edwardovi Buddovi práci. Delia řekla 5- leté Beatricii, aby zašla pro svého bratra do vedlejšího domu.
Zatímco čekali Howard vysvětlil, že založil se svými 6 dětmi farmu a že má úspěch. A teď, že od něho odchází jeden z jeho farmářů a potřebuje ho nahradit.
V tu chvíli přišel Edward, představili se, Howard poznamenal, že je velký a silný. Edward ho ujistil, že je velký dříč. Dohodli se a dokonce Howard najmul také jeho nejlepšího kamaráda. Všichni byly moc spokojeni. V sobotu 2. června se měl Howard ukázat - nestalo se tak, ale poslal lístek se vzkazem, že se ozve zítra ráno. Frank Howard se doopravdy ozval a dokonce přinesl dárky. Delia přesvědčila starce, aby zůstal na oběd. U obědu si získal i otce rodiny - Alberta Budda. Mluvil velice zdvořile a se zápalem popisoval svojí farmu.Hned si Alberta naklonil.
Když se posadili k obědu dveře se otevřeli a objevila se malá hnědooká a hnědovlasá holčička - Gracie s krásně světlou pletí. Právě přišla z kostela. Měla na sobě bílé bavlněné šaty a punčochy, na krku měla smetanově bílé perly. Vypadala starší než 10 let. Frank s ní nemohl spustit oči. "Uvidíme jak umíš dobře počítat" řekl a podal jí balíček s penězi. Buddovi byli překvapeni kolik peněz má u sebe. "92 dolarů a 50 centů" řekla za chviličku Gracie. "Jak chytrá holčička" pochválil jí a dal jí 50 centů na sladkosti. Teď si získal i Gracii. Howard poté řekl, že se staví ještě později večer, že teď musí na oslavu narozenin dítěte jeho sestry. Když už byl na odchodu, pozval Gracii jestli nechce jít s nim, ujistil rodiče, že do devíti bude doma. Delia povolila, zeptala se jen na adresu, kde bydlí jeho sestra - v jednom domě v Columbusu a ve 137 ulici. Delia pomohla Gracii do kabátu a pak se už jen za nimi dívala než odejdou...
Tenhle večer se pan Howard neozval, Gracie nezpívala, byla to bezesná noc bez zpráv, co se stalo Graciii. Ráno se mladý Edward vydal na policejní stanici, aby nahlásil zmizení sestry.
Adresa sestry, farma v Farmingdale, Long Island, Frank Howard... nic z toho nebyla pravda.
Kromě tohoto únosu Howard - pravým jménem Albert Fish unesl ještě 5-letého chlapečka Billyho Gaffneyho a také 8 ročního chlapce Francise McDonnella, který byl poté nalezen mrtvý v lese (měl roztrhané oblečení a byl uškrcený svými kšandami). Vždy byl viděn a byl popisován jako starý šedivý muž (Grey Man).
Dopadení
Albertu Fishovi nestačilo, že jim unesl dceru, musel jim ještě napsat tento dopis.
DOPIS (jen pro silné povahy):
"Moje drahá Buddy(matka Gracie)
V roce 1984 se jeden můj přítel - John Davis - plavil z San Franciska do Hon Kongu. Když dorazil, šli do hospody, když se vrátili, tak zjistili, že jim ujela loď. V té době byl v Číně hladomor. Maso jakéhokoli druhu stálo od 1 - 3 dolarů. Holky a kluci pod 14 let nebyli v bezpečí na ulicích...Mohli jste jít do obchodu a koupit stejk, pečené či dušené maso. Mohli jste si koupit části těl z dětí, stačilo si jen vybrat jaký chcete kus. John si zvykl na dětské maso. Když se vrátil do N.Y. unesl dva kluky(7 a 11 let). přivedl si je domů, svlekl a dal je do spíže. Poté spálil všechno, co měli na sobě. Několikrát za den dnem i nocí je pleskal - mučil - aby bylo jejich maso dobré a jemné. Nejprve zabil 11 letého chlapce, protože měl tlustší zadek, a proto více masa na něm. Opekl každou část jeho těla kromě hlavy kostí a vnitřností a různě je chuťově upravil. Menší kluk následoval hned druhý den. Tehdy jsem žil v 409 E 100 ulici, blízko pravé strany. Řekl mi, jak je lidské maso dobré. Řekl jsem si, že to musím ochutnat. V Sobotu 3. června 1928 jsem ti zavolal a přinesl brusinky a sýr. Obědvali jsme spolu. Grace mi seděla na klíně a políbila mě. V té chvíli jsem se rozhodl, že jí sním.(!!!) Poté, co jsem si vymyslel ten večírek a ty si jí řekla že může jít jsem jí vzal do jednoho prázdného domu ve Westchesteru. Když jsme sem přijeli řekl jsem jí, aby zůstala doma- Sbírala kytičky. Šel jsem nahoru a svlékl si všechny šaty. Když jsem byl připravený, šel jsem k oknu a zavolal ji a schoval se do skříně. Když mě viděla nahatýho začala křičet a snažila se utéct dolu. Chytil jsem jí a ona řekla, že to poví mamince. Nejdřív jsem jí svlékl. Jak kopala a křičela... Uškrtil jsem jí k smrti a rozřezal na malý kousky. Opekl a snědl. Jak sladká byla její malá prdýlka. Zabralo mi 9 dní, než jsem snědl její čisté tělo. Neznásilnil jsem jí. Umřela jako panna."
Nikdo nechtěl věřit, že je to pravda, ale vyšetřování potvrdilo slova Fishe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama