Pláčeš?.. I v slzách je síla....Tak jdi a bojuj!!!

Krvavý poltergeist

10. října 2007 v 16:32 | Janča
Jak sdělili běloruští badatelé, ve vesnici Dubnici, v rodině paní Šeremeťjevy, se náhle začaly objevovat podivné skvrny, jakoby od krve.
Podivná "krev" byla všude - na stěnách, na chladničce, kapala z rohů stolu. Byla ve všech místnostech, i v těch zamčených. "Krev" se však nedotkla ani jediné z ikon, které doma byly. Paní Šeremeťjeva má sice otevřenou ránu na noze - od bércového vředu - ale množství a skvrny po celém bytě vypadají, jako by krev stříkala jako z tepny. Navíc, charakter skvrn je takový, že "tekutina", ať už jde o cokoli, přicházela shora, nikoli zdola, od nohy. Přesto verze o krvi z bércového vředu převládla. Ovšem zastáncům této verze není divné, že samotní obyvatelé nevolali rychlou zdravotnickou pomoc, ale sousedy, milici a novináře. Navíc obyvatelka nebyla po události - jak by asi každý po takové ztrátě krve - hospitalizována.
Verze o krvi z vředu není myslitelná. Badatelé se domnívají, že i když není k dispozici chemický rozbor tekutiny, že o krev nešlo.
Jak už to v podobných závažných případech bývá, složitost výzkumu anomálních jevů není jen v nahodilosti jejich výskytu, ale i v problematickém přístupu k informacím.
Bohužel, než mohli badatelé začít s výzkumy, paní Šeremeťjeva ve strachu z bytu odjela k příbuzným do Mogilevské oblasti. Ani sousedům nenechala svou novou adresu.
"Krvavý" byt přenechala místnímu kolchozu, ale nikdo z místních nemá chuť v bytě přebývat. Na dveřích bytu, kde se udály tak závažné jevy, visí dnes velký zámek a nikdo nemůže místo prozkoumat.
Nejsou výsledky expertizy "krve", není tedy žádné oficiální stanovisko k jevům, které se zde odehrály.
Existuje jen jediná fotografie, uveřejněná 29. října 2004 v Komsomolské Pravdě, která ukazuje rozložení skvrn na stěnách a stékání tekutiny dolů. Na snímku jsou malé skvrnky, které vypadají, jako by vznikly od nějakého rozprašovače. Rozhodně to nevypadá jako skvrny, které by vznikly od jakékoliv rány na člověku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FHP FHP | 10. října 2007 v 16:33 | Reagovat

Prosííííím. Hlásni pro mě tady: http://misulililililinka.blog.cz/0710/5-kolo-sonb

Jsem tam jako Fanklub Harryho Pottera.

Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama