Pláčeš?.. I v slzách je síla....Tak jdi a bojuj!!!

Psychowalkman

10. října 2007 v 16:14 | Janča
Bojujete s psychikou? Máte problémy s depresemi, stavem sklíčenosti, nemůžete se soustředit, bojujete se závislostí,bolestí hlavy? Nedaří se vám relaxovat? Psychowalkman je unikátní metodou stimulace mozku.

Psychowalkman - jak funguje

Použitím psychowalkmanu se v mozku navodí většinou frekvence alfa nebo theta.Mozek totiž v době aktivity pracuje ve frekvenci beta, odpočívá v alfě, spí v deltě a stav, který umožňuje pochopit nepochopitelné se nazývá theta. Dochází ke zvýšené produkci endorfinů a serotoninu, čímž se dají zmírnit různé potíže. Princip psychowalkmanu se zakládá na metodě, která je zkoumána a vyvíjena od 40. let našeho století. Tato metoda se nazývá audiovizuální (světelně-zvuková) stimulace mozku.

Psychowalkman - pravidelné používání

Připravidelném používání psychowalkmanu - při pravidelné stimulaci mozku se mohou vytvořit nové nervové spoje. Výhodou je,že se výkonnost mozku zvýší o hodnoty měřitelné testy IQ.

Psychowalkman - účinky

  • rychlé odstranění únavy
  • zvýšení psychické odolnosti - kondice
  • rychlé dodání energie
  • zrychlení učení, soustředění
  • zlepšení paměti, koncentrace
  • zmírnění až odstranění potíží s usínáním, depresí, bolestí, nemožnost soustředění
Psychowalkman také působí na psychosomatické potíže, zlepšuje schopnost učení se a napomáhá k novým, tvůrčím nápadům.

Psychowalkman - co se děje

K reakci mozku na psychowalkman dochází během několika minut po spuštění. Člověk velmi pozitivně reaguje na světelné a zvukové signály, které vycházejí z brýlí a ze sluchátek. Mozek bez nebezpečí negativních následků nebo vzniku závislosti naladí a začne vysílat dp těla např. beta-endorfiny. Programy jsou sestaveny vždy za určitým účelem, jejich účinek přetrvává několik hodin, nebo i dní, záleží na okolnostech.

Psychowalkman - programy

Na psychowalkmanu si můžete vybrat z takových programů, jako je rychlý odpočinek, učení, soustředění, rozvoj tvořivosti, univerzální relaxace, vědomí těla a duše a podobně. Programy trvají většinou 15 - 35 minut.

Lidé, zkoumající chování savců zjistili, že šimpanzi chodili desítky kilometrů daleko jen proto, aby viděli záblesky slunce na hladině vody nebo slyšeli zvuk vodopádu. Pokud nemáte v okolí vodopád, nezoufejte, psychowalkman postačí!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama