Pláčeš?.. I v slzách je síla....Tak jdi a bojuj!!!

Život po smrti

10. října 2007 v 16:12 | Janča
Mnoho let či staletí si lidstvo klade otázku: "Co bude po smrti, co se se mnou stane? Je možné po smrti převtělit se do nového těla?".
V Barmě ve vesnici Okshitgon se v jeden den narodily u dvou sousedů dvě děti - chlapec a dívka. Prožívali spolu dětství, zamilovali se do sebe, uzavřeli sňatek a měli spokojené manželství. Ve stejný den pak zemřeli.
Potom pro vesnici nastaly nelehké časy - povstání, požáry. Obyvatelstvo se stěhovalo z místa na místo. Mezi těmi, kdož se stěhovali, byl jistý Maung Kaň se svou ženou. Usídlil se v Kabu, a záhy na to se stal otcem dvojčat. Oba to byli chlapci - Maung Gyi a Maung Ngé. Nezvykle brzo se naučili mluvit, ale k údivu rodičů se oslovovali úplně jinými jmény.
Říkali si Maung-San Nyein a Ma-Gyroin, přičemž druhé jméno je ženské. Rodiče si vzpoměli, že tak se jmenovala ona nerozlučná dvojice z jejich vesnice a mysleli si tedy, že duše zemřelých se převtělily do jejich synů. Když po čase navštívili Okshitgom, jejich podezření se potvrdilo. I když byla vesnice hodně postižena válkou, oba chlapci poznávali ulice i domy a vzpoměli si na řadu detailů ze svého předchozího života. Zvláštní byla i podoba, kerou chlapci připomínali zemřelé. Starší měl výrazně mužské vzezření, zatímco mladší byl spíše dívčí typ. Měl útlou postavu a zasněný výraz ve tváři.
Pátrat po svých minulých životech se stalo módou především mezi zpěváky a filmovými hvězdami. Rády se nechávají uvést do hypnotického spánku, vyhledávají zapomenuté vzpomínky a putují do minulosti. Sylvester Stallone je přesvědčen, že byl sťat gilotinou a v jiném životě padl v ringu. Tina Turner prý byla egyptskou panovnicí Hatšepsowet a nechala postavit proslulý chrám v Der el Bahrí. Madonna prý ovládal Čínu jako císařovna.
Není to nic nového pod sluncem. Slavní všech dob se domívali, že byli vůdčími osobnostmi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama