Pláčeš?.. I v slzách je síla....Tak jdi a bojuj!!!

HOdíte se k sobě?:-)

31. srpna 2008 v 20:55 | Janča
HODÍ SE K TOBĚ?
Jak na to: Nejdříve si na papír napiš jeho jméno a příjmení a pod samohláskami (a, e, i, o, u, y) si napiš číslice podle vedlejší tabulky.
AEI/YOU
15963
Tyhle čísla pak sečti. Když ti vyjde jednociferné číslo, je to jeho duševní číslo. Pokud bude číslo dvouciferné, tak obě cifry sčítej tak dlouho, až ti vyjde jednociferné číslo. Stejným způsobem si pak zjistíš svoje duševní číslo. A nakonec budeš potřebovat společné číslo pro váš vztah. To ti prozradí jaký by jste byli pár a na co by jste si měli dávat pozor, aby jste spolu byli štastní. Číslo vašeho vztahu zjistíš tak, že odečteš vaše duševní čísla.
TVOJE DUŠEVNÍ ČÍSLO:
1 ..Powergirl: Jsi silná osobnost. Jsi nezávislá, sebejistá a kreativní. A proto ve vztahu potřebuješ tu a tam i čas jen sama na sebe. Dopřej tuhle volnost i svému miláčkovi a dávej si pozor na to, abys nebyla příliš majetnická a žárlivá.
2 ..Dušička: Jsi hodně citlivě založená, toužíš po harmonii a romantice. Často trpíš prudkými změnami nálad. Tvoji silnou touhou je milovat a být milována. Snaž se na toho druhého tolik nevázat.
3 ..Sluníčko: Jsi chytrá, vtipná, šarmantní a chceš se vždycky bavit. Rychle a silně se zamiluješ. Ale stejně rychle tě to zase přejde, pokud to neklape. První lekce zní: ke vztahu nepatří jen zábava, ale taky odpovědnost a výdrž.
4 ..Rozumná: Jsi cílevědomá, spolehlivá a důkladná. na ostatní působíš často z nevysvětlitelného důvodu chladně a zdrženlivě. ve vztahu sázíš na jistotu. Dávej ale pozor nato, abys nezklouzla k přílišné rutině, jinak to bude nuda.
5 ..Dobrodružka: Kluky velmi přitahuješ, ale na druhou stranu máš hrozně ráda volnost. Vázat se jen na jednoho, to ti přijde opravdu těžké. Ale pokud se opravdu zamiluješ, na všechno zapomeneš a je tu jen on. Dokud tě tedy nezačne nudit.
6 ..Romantička: Ráda druhým pomáháš a máš ráda všechno hezké. Pro svého broučka bys udělala cokoli. Na oplátku očekáváš spoustu lásky. Pokud se ti toho podle tvého názoru dost nedostává, začneš se brzy cítit nejistá.
7 ..Tajemná: jsi velmi smyslná, máš vysloveně bujnou fantazii a často jsi hodně přemýšlivá. Nesnášíš povrchnost. Dát klukovi najevo, že ho máš ráda, to tě stojí neskutečně úsilí - ale ano, dokážeš to.
8 ..Superstar: Ráda navazuješ nové kontakty, jsi ctižádnostivá a aktivní. A úplně stejně si představuješ i kluka po svém boku. Ten ti kromě toho ještě splní každé tvé přání - samozdřejmě. Protože jsi dost zaměřená sama na sebe, musíš se naučit brzdit a všímat si i ve vztahu mnohem víc potřeb toho druhého.
9 ..Zachránkyně světa: Jsi upřímná, poctivá, idealistická a máš velmi dobře vyvinutou intuici. Občas máš ale sklon k tomu mít na druhé a na sebe příliš velké nároky. Snaž se brát věci občas s větším nadhledem. A co se kluků týče, důvěřuj svému instinktu. Jak bylo řečeno, máš ho opravdu dobře vyvinuté.
JEHO DUŠEVNÍ ČÍSLO:
1 ..Sebevědomý: Přesně ví, co chce a jak to dostane. tenhle typ kluka přebírá iniciativu, je vášnivý a často udává směr. Potřebuje, aby ho někdo ujištoval o tom, že je nejlepší. Na oplátku je, pokud je opravdu zamilovaný - absolutně věrný.
2 ..Mazlivý méda: Je empatický a citlivý. neustále hledá velkou lásku - to ho naprosto vystihuje. jeho vášní je mazlení. Určitě se tě pokusí okouzlit svým smyslem pro romantiku.
3 ..Pařič: tenhle sebevědomý týpek je často středem pozornosti. A nikdo neumí flirtovat tak jako on. Ale na druhou stranu chce, aby ho neustále někdo obdivoval, především ,,jeho holky".
4 ..Spolehlivý: Je odpovědný a cílevědomý. Velké výstupy a předvádění, to není nic pro něj. Má jiné přednosti, je třeba skvělý posluchač. Proto se mu moc nelíbí holky, kterým se líbí jen mluvkové a vejtahové.
5 ..Překvapivý: Tenhle kluk má vždycky v rukávu nějaké překvapení. Potřebuje hodně změn a taky akcí. A než se usadí nebo se s někým usadí, chce vyzkoušet co nejvíce možností.
6 ..Požitkář: I když by to do něj člověk neřekl, je pro něj opravdu těžké oslovit nějakou holku. Protože hodně mluví, v tomhle směru je stydlivý. O to větší bude mít radost, pokud udělá první krok ona.
7 ..Fantasta: Tichá voda břehy mele. A on je toho nejlepším důkazem. Pokud si získáš jeho důvěru, pak se od tebe nechá podle všech pravidel lásky svést.
8 ..Machr: Je trochu víc ješitný a ctižádostivý. Když se zamiluje nebude pro něj žádná námaha, která povede k získání holky jeho snů, dost velká. Důležité ale je, aby ho pak obdivovala.
9 ..Cool: Nesnáší nespravedlnost. Dokáže se dobře vyjadřovat a má rád chytré holky, se kterými si může dlouho povídat. U něho se často z přátelství vyklube velká láska.
ČÍSLA VAŠEHO VZTAHU:
0 ..Shoda: Pokud z vás bude pár, budete opravdu moc štastní, protože mezi vámi panuje harmonie a společné zájmy.
1 ..Nezávislost: Pokud vám to jako páru má klapat, musíte bezpodmínečně respektovat samostatnost a jedinečnost toho druhého. Nejlíp to půjde, když si občas udělá každý z vás jen čas sám pro sebe.
2 ..Komunikace: Jestli spolu začnete chodit, musíte se pomalu a opatrně nořit do citů toho druhého. Musíte se naučit akceptovat svoje rozdílnosti, jiné pohledy a názory na svět.
3 ..Kreativita: Když vás zasáhne Amorův šíp, budete mít pocit, že si spolu můžete povídat pořád. A pokud budete mít vzájemné pochopení pro svoje koníčky a zájmy - prima!
4 ..Přizpůsobivost: Váš recept na spokojený vztah zní: ,, Budte milí a neberte kompromisy jako porážku!" Pak překonáte každou překážku.
5 ..Vytrvalost: Každý začátek je těžký. Proto byste při malých problémech neměli hned házet flintu do žita. Až si zvyknete na chyby toho druhého, půjde to jako po másle.
6 ..City: Silné city - to bude hvězda, která bude bdít nad vaším vztahem. Nutností ale je, aby jste měli cit pro potřeby a nálady toho druhého.
7 ..Tolerance: Ty máš svoje cíle a on taky svoje. To platí i o přátelích. Pokud to pochopíte a nebudete a nebute se vzájemně omezovat, budete spolu štastní.
8 ..Autorita: Když spolu začnete chodit, bude mezi vámi asi občas docházet k bojům o moc. v takové situaci je důležité, aby jste se nevzájem respektovali a nic tomu druhému nepředepisovali.
Zdroj: Top dívky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama