Pláčeš?.. I v slzách je síla....Tak jdi a bojuj!!!

Příběhy lidí - Marihuana a oni

15. listopadu 2009 v 20:10 | Janča |  Moje kecy
Sice to není nic, co bych napsala já, ale i tak do dám do této sekce.

"Svého prvního jointa jsem dostal na hřišti ve škole. Dneska jsem závislý na heroinu a právě jsem podstoupil osmou léčbu drogové závislosti."
- Christian, 23 let

"Začal jsem kouřit z legrace, na popud posměšků mého nejlepšího kamaráda, který řekl, že jsem příliš měkký, abych vykouřil jointa a vypil dvě velká piva. Tehdy mi bylo čtrnáct. Po sedmi letech kouření a pití alkoholu jsem zjistil, že se nacházím na přímé cestě k závislosti. Nekouřil jsem již proto, abych pociťoval euforii, ale proto, abych se cítil alespoň trochu normálně. Pak jsem začal sám o sobě a o svých schopnostech přemýšlet velmi negativně. Svou paranoiu jsem nesnášel. Nesnášel jsem neustálé nutkání ohlížet se za sebe. Hodně mi vadilo, že jsem přestal důvěřovat svým přátelům. Byl jsem tak paranoidní, že jsem od sebe všechny úspěšně odehnal a ocitl se v situaci, v níž se nechce ocitnout nikdo - byl jsem úplně sám. Ráno jsem se probudil a začal jsem kouřit a kouřil jsem po celý den."
- Paul

"Učitel ve škole, do které jsem chodila, kouřil tři až čtyři jointy denně. Přivedl ke kouření jointů řadu studentů - mě nevyjímaje. Jeho dealer mě pak donutil užívat heroin, což jsem učinila bez odporu. Tehdy jsem měla pocit, jako by bylo mé vědomí již mrtvé."
- Veronique, 19

zdroj: http://www.marihuana.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama